Rólunk
Jelenleg a következő elektronikusan aláírt cégdokumentumokat kínáljuk: cégkivonat, cégmásolat, cégelemzés.
Miért bízzon bennünk?
Minden dokumentumot igyekszünk hibától mentesen publikálni, azt azonban garantálni me tudjuk. Cégdokumentumaink az Európai Unió egész területén érvényesek, és olyan közintézmények fogadják el őket, mint a Földhivatal, az Adóhivatal, a Magyar Nemzeti Bank, a Cégbíróság, a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala és bármely más magyarországi vagy uniós közintézmény. A közokiratokat elektronikus formában állítjuk elő, így nincs szükség sorban állásra vagy regisztrációra.
Miért érdemes a Cégfürésztől megrendelni egy üzleti dokumentumot?
Nálunk a nap bármely szakában rendelhet prémium kategóriás, hivatalos cégdokumentumokat. A dokumentumokat e-mailben küldjük el Önnek, így nincs szükség arra, hogy Magyarországra látogasson. Kis szolgáltatási díj ellenében naprakész, megbízható cégdokumentumokat biztosítunk, így időt és pénzt takaríthat meg.
Hogyan rendelhetek céges dokumentumot a Cégfürkésztől?
Minden cégdokumentumunkat megrendelheti honlapunkról. Először is, használja keresőnket, hogy megtalálja a keresett céget. Ezután válassza ki a kívánt dokumentumot, és adja meg az e-mail címét. Miután megkapta a visszaigazoló e-mailt, letöltheti a dokumentumot PDF formátumban. Fizetni MasterCard vagy Visa bakkártyával tud.
Mennyibe kerül egy üzleti dokumentum?
Az általunk értékesített dokumentumok ára a dokumentumtól és az Önt érdeklő cégtől függően változik. Az egyes dokumentumok költségét a keresési eredmények között láthatja.
Mennyi ideig tart egy üzleti dokumentum beszerzése?
A fizetést követően néhány másodpercen belül megkapja a céges dokumentumot. A dokumentumot e-mailben, PDF formátumban küldjük el Önnek.
Érvényes a Cégfürkészen vásárolt cégkivonat?
Minden általunk értékesített cégdokumentum nyilvánosan elérhető, és az illetékes magyar közintézménytől származik.
Mit tegyek, ha nem találom a keresett céget?
Ha nem találja a keresett céget a honlapunkon, lehetséges, hogy a cég nincs bejegyezve a Kereskedelmi és Iparkamara cégjegyzékébe. Előfordulhat, hogy a cég más, hasonló nyilvántartásba van bejegyezve, például a Tőkepiaci Felügyelet cégjegyzékébe, a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala cégjegyzékébe, az Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal cégjegyzékébe vagy a Magyar Nemzeti Bank cégjegyzékébe.